Ви є тут

Програми реабілітації

Реабілітації за Методом Козявкіна, за Системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (СІНР), підлягають пацієнти з усіма формами дитячого церебрального паралічу. Лікування спрямоване на покращення, як моторного, так і психо-мовленнєвого розвитку дитини, нормалізацію м'язового тонусу, збільшення об'єму пасивних та активних рухів у суглобах, покращення кровообігу, обміну речовин і трофіки тканин.
Програма «Рання реабілітація» перинатальних неврологічних порушень є профілактикою як максимальних, так і мінімальних органічних уражень нервової системи надалі. Лікування на першому році життя дозволяє великому числу дітей з перинатальною патологією попередити розвиток важкої неврологічної інвалідності.
З розвитком науково-технічного прогресу людство змінило активний спосіб життя на малорухливий, що призвело до появи величезної кількості захворювань хребта. Вони вражають людей у роки їхньої найбільшої активності (80 % хворих становлять пацієнти у віці від 20 до 60 років), хоча в останні роки остеохондроз значно «помолодів».
Застосування Системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації формує в організмі дитини новий функціональний стан, який супроводжується нормалізацією м’язового тонусу, збільшенням об’єму пасивних та активних рухів в суглобах, покращенням трофіки тканин та активацією психічних процесів.
Для зацікавлення пацієнтів у правильному виконанні рухів та забезпечення позитивного емоційного фону під час відновного лікування ми поєднуємо вправи лікувальної гімнастики зі спеціалізованими комп’ютерними іграми. Адже яка дитина не любить пограти на комп’ютері?
За даними аналізу останніх трьох років, невиношуванням вагітності закінчується кожна десята вагітність. 5-10% від кількості усіх дітей, що народилися, є передчасно народженими. Понад 30-40% перинатальної патології зумовлені передчасними пологами. З кожним роком зростає кількість маловагових дітей (<1000г), а смертність у цій категорії у 33 рази вища, ніж серед доношених.
Реабілітації підлягають пацієнти з різноманітними порушеннями постави.
Реабілітації підлягають пацієнти з наслідками різноманітних захворювань та травм опорно-рухового апарату, в т.ч., які перенесли оперативні втручання на кінцівках і потребують відновлення втрачених функцій.  
Реабілітації підлягають пацієнти з різноманітними вертебрологічними захворюваннями, вісцеропатіями (див. покази і протипокази), діти яких лікуються за програмами реабілітаційного центру «Еліта».