You are here

Реабілітація пацієнтів з наслідками захворювань та травм опорно-рухового апарату

Реабілітації підлягають пацієнти з наслідками різноманітних захворювань та травм опорно-рухового апарату, в т.ч., які перенесли оперативні втручання на кінцівках і потребують відновлення втрачених функцій.  

Щорічно в Україні гине  в дорожньо-транспортних пригодах більше 4 тисяч чол., а більше 30 тисяч травмуються. Побутова травма теж не має тенденції до зменшення. Зростає кількість травмованих внаслідок вогнепальних поранень. Хворі після ортопедичних операцій також потребують тривалого відновлення.

Метою програми є максимальне наближення рухів травмованих кінцівок до фізіологічних через активування м’язів, усунення або зменшення контрактур та деформацій.

Використовується Метод проф. Козявкіна. Він передбачає послідовне і довготривале лікування, яке проходить в 2 етапи, що регулярно чергуються. Тривалість періодів є індивідуальною і залежить від важкості наслідків травми,  особливостей соматичного і психо-неврологічного статусів.

Етап інтенсивної корекції: проводиться в РЦ „Еліта” протягом 5-ти днів.

В процесі реабілітації з кожним пацієнтом працює команда спеціалістів: рефлексотерапевт, невропатолог, фізіотерапевт, фахівці з фізичної реабілітації, медсестри.

Медична реабілітація за Методом проф. Козявкіна базується на принципах активування внутрішніх резервів організму, покращення кровообігу, трофіки, для відновлення втрачених функцій і попередження виникнення контрактур і деформацій, а також дегенеративно-атрофічних змін в м’язах.

Включає: огляд лікаря (аналіз всіх додаткових обстежень, які необхідно надати: рентгенографію, МРТ, виписку від лікаря-травматолога про характер травми та лікування і ін.)

Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма реабілітації, яка враховує характер ураження, види порушення функцій кінцівок, соматичний та психо-неврологічний статуси.

Лікувальні заходи на один курс реабілітації – 5 днів:

 • біомеханічна корекція хребта за методом проф. В. Козявкіна
 • рефлексотерапія методом елекропунктури
 • масаж проблемної ділянки
 • мобілізуюча гімнастика
 • апітерапія у вигляді восково-парафінових аплікацій
 • механотерапія
 • комп’ютерна ігротерапія
 • фізіотерапія (електротерапія, магнітотерапія)

Етап стабілізації та потенціювання ефекту проводиться пацієнтами, або медичними працівниками дільничної служби в домашніх умовах чи за місцем проживання. Він триває 3-6 місяців та передбачає:

 • Виконання рекомендацій лікарів центру
 • Спостереження лікарів за місцем проживання
 • Проведення (при необхідності) додаткових обстежень

Різносторонні лікувальні впливи цього методу, які взаємно доповнюють та посилюють один одного, спрямовані на досягнення основної мети реабілітації - на покращення якості життя пацієнтів.

Для запису на консультацію телефонуйте +380682288000 або надсилайте повідомлення на lviv@kozyavkin.com